Álláshirdetés

Péterfy Sándor Utcai-Kórház-Rendelőintéze és Baleseti Központ

 A „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A § alapján

Pályázatot hirdet

 Fiumei úti telephelyén

 2 fő ortopéd-traumatológus szakorvos

munkakör betöltésére.

 A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglakoztatás jellege:
Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:
Baleseti Központ 1081 Budapest, Fiumei út 17.

A munkakörébe tartozó, illetve a vezetői megbízatással járó lényeges feladatok:
Traumatológiai szakorvosi feladatok ellátása a Baleseti Központ Mozgásszervi Osztályain.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra vonatkozó „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. Törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • általános orvosi diploma,
  • traumatológiai vagy ortopéd-traumatológia szakvizsga
  • vagy Magyarországon megkezdett ortopéd-traumatológiai szakképzés (melyből a 24 hó ortopédia gyakorlatot már teljesítette, és a szakvizsgáig legfeljebb 12 hónap van hátra)
  • büntetlen előélet
  • B 2-es szintű angol nyelvtudás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • b. vagy 3-as progresszivitási szintű traumatológiai ellátásban szerzett több éves munkatapasztalat.

Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz, motivációs levél, végzettséget igazoló bizonyítványok másolata, érvényes működési engedély, orvosi kamarai tagság igazolása,
  • nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezelésének hozzájárulásáról.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:
2016. június 30.

A pályázat kiírásával kapcsolatban további információt Bodzay Petra nyújt a +320/3369-547-es telefonszámon.

A pályázat benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Bodzay Petra részére a petra@baleseti.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának határideje:
2016. július 10.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Bérezés megegyezés szerint.

A munkáltatóval kapcsolatos további információt a www.peterfykh.hu honlapon szerezhet.