Álláspályázat

Péterfy Kórház-Rendelőintézet és Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet

A „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A § alapján

Pályázatot hirdet

Fiumei úti telephelyén

1 fő ortopéd-traumatológus vagy traumatológus szakorvos

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglakoztatás jellege:

Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:

Péterfy Kórház-Rendelőintézet és Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet Szeptikus Mozgásszervi Osztály 1081 Budapest, Fiumei út 17.

A munkakörébe tartozó, illetve a vezetői megbízatással járó lényeges feladatok:

Ortopéd-traumatológiai / traumatológiai szakorvosi feladatok ellátása a Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet Szeptikus Mozgásszervi Osztályain.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra vonatkozó „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. Törvény rendelkezései az irányadók. Kiemelt bérezés megegyezés szerint.

Pályázati feltételek:

  • általános orvosi diploma,
  • ortopéd-traumatológus vagy traumatológus szakvizsga
  • büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szeptikus mozgásszervi sebészeti ellátásban szerzett több éves munkatapasztalat
  • B 2-es szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Egyetemi és postgraduális orvosképzésben szerzett tapasztalat

Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz, motivációs levél, végzettséget igazoló bizonyítványok másolata, érvényes működési engedély, orvosi kamarai tagság igazolása,
  • nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezelésének hozzájárulásáról.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. január 15.

A pályázat kiírásával kapcsolatban további információt Dr. Flóris István Ph.D. orvosigazgató úr, a munkáltatói jogkör gyakorlója (email: floris.istvan@baleseti.hu) és Bodzay Petra oktatási részlegvezető asszony nyújt a +3620/3369-547-es telefonszámon.

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton Dr. Flóris István Ph.D orvosigazgató úrnak címezve és Bodzay Petra részére a bodzay.petra@baleseti.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. január 31. A munkáltatóval kapcsolatos további információt a www.peterfykh.hu honlapon szerezhet.